I. třída

44. týden 25.6. 2018 – 29.6. 2018

•      29. 6. 8:00 – 9:30,  ve slavnostním s taškou/ složkou pro vysvědčení

• 1. 7. 2018 – 31. 8. 2018 letní prázdniny. Svoje zážitky a letní čtení či opakování zapisujeme do Prázdninového kufříku.

DOMÁCÍ ÚKOL: : Stále čteme a počítáme, ať se nám dobře vrací do 2. Třídy.

•       Zůstatek z třídního fondu + přeplatek ze ŠVP 188 Kč jsem si dovolila převést do třídního fondu 2. třídy a bude použit na nákup pomůcek a sešitů.

Krásné léto plné zážitků a pohody a v září zase AHOJ!!!

POMŮCKY PRO ŽÁKY 2. TŘÍDY

• Vv: vodovky, štětec kulatý vlasový, plochý štětec štětinový, voskovky, igelit na stůl, zástěra (košile), hadřík, lepidlo (tyčinka), nůžky, plastelína, vše uloženo v podepsaném kufříku.

• Tv: Tričko, kraťasy, cvičky do tělocvičny/ tepláková souprava a tenisky na hřiště, vše podepsané a uložené v prodyšných pytlících.

• Pouzdro: 2 pera (gumovací nebo tornádo), 2 tužky (č. 2), guma, ořezávátko, pravítko 15cm, zmizík s přepisovačem, zvýrazňovač kvalitní pastelky (10ks), fix na bílou tabulku

• Do třídy: ručník, 2 krabičky papírových kapesníků, pevné vzdušné přezůvky

• Sešity: malé sešity, úkolníček, barevné a tvrdé papíry budou zakoupeny z třídního fondu (částku si upřesníme v září)

• Desky na sešity pevné A4 (můžou zůstat barevné složky z 1. Třídy)

• Aktovku a dobrou náladu v pondělí 3. září 2018 s sebou! Vše podepište.

Děkujeme:

• VELKÉ PODĚKOVÁNÍ MANŽELŮM TESAŘOVÝM ZA SPONZORSKÝ DAR NA NÁKUP POMŮCEK DO TŘÍDY - knížka Školní strašidlo, Magnetické dopočitadlo. Také za fotbalový míč a odměny.
  • Děkujeme paní Orlovské za papíry na kreslení
  • Paní Blaškové za zakládací šanony a papíry do kopírky.
  • Paní Švomové (Kristýnka Konopáčová) za štítky a samolepky a bonbony a odměny na ŠVP
  • Děkujeme všem sponzorům Maškarního plesu a tomboly.

Rozvrh hodin:

TV