ZŠ Lipůvka

V. A třída

 

Třídní učitel:   Mgr. Jitka Přibylová

Anglický jazyk:   Mgr. Daniela Kašpárková

Informatika:   Mgr. Andrea Puklová

 

 

  • Prosím rodiče, aby hlavně teď na začátku roku dohlídli na přípravu do školy - chystání aktovky podle rozvrhu, plnění úkolů podle úkolníčku - denně !!! - někteří žáci se ještě "nechytají"
  • Učit se průběžně - na každou hodinu se připravovat!
  • Každý žák, který pokazí některou z písemných prověrek možnost se nechat po předchozí domluvě ústně přezkoušet!
  • Pokud je žák nemocný, je dobré mít, aby byl domluvený na nošení úkolů a sešitů. Jinak má po návratu do školy zbytečně moc dohánění a práce!

 

 Ve školním kole MATEMATICKÉ OLYMPIÁDY byly v naší třídě úspěšnými řešitelkami          

  Denisa Ševčíková a Karolína Schwarzová a postoupily do okresního kola.

 

Ve školním kole RECITAČNÍ SOUTĚŽEuspěla z naší třídy Štěpánka Hrůzová

Ve školním kole Pythagoriády uspěli a postoupili do okresního kola David Simon a Daniela

 Krejčí.

Vzhledem k nízkému stavu financí ve třídním fondu našítřídy, jsem nucena vybrat od každého ještě

peníze. Prosím tedy rodiče o 500,-Kč jako příspěvek do třídního fondu.

 

 Týdení plán - 24. 6. - 28. 6. 2019

pondělí - výběr učebnic - mít vše v pořádku = pečlivě slepeno, vygumováno

                (radši si vzít s sebou do školy izolepu!!)

                + rozdání výtvarných prací 

úterý - speciální program ZŠ - Taktické cvičení Integrovaného záchranného systému

středa - rozdání učebnic pro 6. ročník  +  vyúčtování třídního fondu

            - úklid třídy

čtvrtek - volný program (bude upřesněno)

  pátek- rozdání vysvědčení , rozloučení           

                    

                                                    

    Akce: 

7. 6. 2019 - Z housenky motýlem - výukový program (ve škole 2. a 3. vyuč. hod.)

5. 6. 2019 - Hravý cyklista (odpoledne)

3. 6. 2019 - Fotografování - třídní fotka

31. 5. 2019 -Divadlo Blansko - O pokladu ve mlýně - 8, 30 hod. (odjezd 7, 45 hod.)

27. 5. 2019 - Pythagoriáda - okresní kolo (postupující žáci - D. Simon a D. Krejčí)

24. 5. 2019 - ředitelské volno

13. - 17. 5. - Škola v přírodě

8. 5. - státní svátek

6. - 7. 5.2019 - ředitelské volno

6. 5. 2019 - Vybíjená - výběr žáků (J. Novosád, M. Novosád, O. Beran, O. Pluskal, D. Ušel,

                                                        A. Veselá, K. Veselá)

1. 5. 2019 - státní svátek

29. 4. 2019 - McDonald Cup - výběr žáků (J. Novosád, M. Novosád, O. Beran, O. Pluskal,

                                                                 D. Simon, E. Gritzová)

24. 4. 2019 - Štafetový běh (Blansko) - jen vybraní žáci (A. Veselá, Š. Hrůzová)

23. 4. 2019 - Den Země - Voda kolem nás - Rezekvítek (10,45 - 12,45 hod.)

18. - 22. 4. 2019 - Velikonoce

17. 4. 2019 - Velikonoční dílna

16. 4. 2019 - Planetárium - pořad "Buňka, buňka, buňka" (odjezd od školy 7, 45 hod.)

15. 4. 2019 - Pedagogická rada k 3. čtvrtletí + pohovorové hodiny

30. 3. 2019 - Noc s Andersenem - sraz: 18, 00 hod.

22. 3. 2019 - Matematický Klokan - školní kola

8. 3. 2019 - Cimbálová muzika - 10,00 - 10,45 hod. v sále OÚ

6. 3. 2019 - Lysické sluníčko - recitační soutěž (netýká se nikoho z naší třídy)

24. 2. 2019 - Karneval - téma: cirkus

20. 2. 2019 - Školní kolo v recitační soutěži

18. 2. 2019 - Třídní kolo recitační soutěže

1. 2. 2019 - Pololetní prázdniny

31. 1. 2019 - vydání výpisu vysvědčení

30. 1. 2019 - okresní kolo v MO - D. Ševčíková, K. Schwarzová

25. 1. 2019 - Vitamínový den (část 3. vyuč. hodiny)

Návrat do školy 3. ledna (čtvrtek).

21. 12. 2018 - ředitelské volno

20. 12. 2018 - Třídní vánoční besídka, končíme 11,45 hodin!

19. 12. 2018 - Vánoční besídka (obecní úřad)

5. 12. 2018 - Mikulášská nadílka

30.11. 2018 - Barevný pátek - žlutá + Vánoční jarmark

27. 11. 2018 - Výukový program (Lipka) - Skryto za palmami - odjezd  7,30 hod. od školy

23. 11. 2018 - Barevný pátek - růžová

22. 11. 2018 - Matematická olympiáda - termín odevzdání prvních 3 příkladů

19. 11. 2018 - Pedagogická rada k 1. čtvrtletí + pohovorové hodiny (16 -18 hod.)

15. 11. 2018 - Barevný čtvrtek - oranžová

9. 11. 2018 - Barevný pátek - zelená

7. 11. 2018 - Zdravá 5 - zdravé vaření - výukový program - ZRUŠENO! 

listopad - BAREVNÉ PÁTKY - první bude výjmečně ve čtvrtek, 1. 11., - černo-bílá (dušičková)

29., 30. 10. 2018 -Podzimní prázdniny

11. 10. 2018 - Dlabání dýní - Šebrov

5. 10.2018 - Drakiáda  (15 -17hod.)

5. 10. 2018 - Vánoční focení

3. 10 2018 - Logická olympiáda (3. vyuč. hodinu)

1. 10. 2018 - ředitelské volno

28. 9. 2018 -státní svátek

21. 9. 2018 - Anglické divadlo - 8, 00 hod.

17. 9. 2018 - třídní schůzky - 16, 00 - 17, 00 hod. (konečný termín k odevzdání peněz do TF)

 

 

Do třídního fondu budu vybírat 1 000,- Kč. Z něj pak zaplatím částku za PS.

Ceny PS:

PS ČJ (1., 2. díl) -  2 x 43,- Kč

PS M (1., 2. díl)  -  2 x 59,- Kč

PS AJ   - 240,- Kč

PS VL (D + Z) -  2 x 49,- Kč

PS PŘ  -  51,- Kč                                     Celkem: 593,- Kč