VII. A třída

třídní učitel Mgr. Andrea Puklová

školní mobil: +420 730 155 533, školní email: puklova@zslipuvka.cz

VÝTVARNÁ VÝCHOVA - 1úkol (donést do školy po jarních prázdninách 1.- 4. 3. - bedna za vchodovými dveřmi)

- zpracujte referát A4 (písmo vel 14, Arial/Calibri) - vyber si nějakého ilustrátora (ten, kdo ti nakreslil, namaloval obrázky v knize, kterou třeba zrovna čteš, máš rád)

- stručně o jeho životě, co je pro jeho tvorbu typické - jak kreslí, maluje, koho....

- jaké knihy, časopisy ilustroval

- nezapomeň ilustraci (nemusí být barevná)

- zkus udělat  ilustraci na A4 ke knize, kterou čteš, máš v oblibě.... dej tam i text z knihy

2. výtvarný úkol: povinné

- prostudujte si zadání výtvarné soutěže

- výkresy si můžete vyzvednout ve škole 14. 4. ( 14:00 - 15:00) - bedna za vchodovými dveřmi

- výtvor odevzdáte osobně do 20. 4. 2021

M. Černá

Rozvrh pro distanční výuku od 1. 2. 2021 - Výchova k občanství bude každou středu, vždy v čase 9:45 - 10:05

Oznámení 17.12.:

Z rozhodnutí vlády se prodlužují vánoční prázdniny o 21. a 22. 12., žáci by se měli opět vrátit rotačně do školy od 4. 1. 2021.  O podrobnostech budeme včas informovat, jakmile bude jisté, jak se bude epidemiologická situace dále vyvíjet.

Přeji klidné prožití svátků a hodně zdraví!                                                 A.Puklová

Rozvrh na distanční výuku od 4. 1. bude zveřejněn 30. 12.

POZOR- nové sdělení z 13. 10.:

Z rozhodnutí vlády se zavádí od 14. 10. na 2. stupni distanční výuka.

Žáci zůstanou doma nejméně do 1. 11. , obědy mají odhlášeny.

Výuka on-line je povinná, nezúčastnění žáci budou mít uvedenu absenci. Rodiče jsou žáky nepřítomné na těchto hodinách povinni omluvit. Není důvod, aby se těchto hodin neúčastnili jinak zdraví žáci v karanténě.

Žáci budou pracovat distančně v Google učebně, zde bude probíhat také online výuka (Google meet). Žáci mají založené školní mailové adresy na Googlu a byli informováni, jak zde pracovat. Instruktážní video bylo zasláno rodičům na mail.

POZOR- důležité sdělení!

Z rozhodnutí vlády se zavádí od 12. 10. na 2. stupni střídavá výuka.

Žáci 6. a 7. tříd naší školy budou v týdnu od 12. do 16. 10. vzděláváni distančně. Zůstanou tedy doma, obědy mají automaticky odhlášeny.

V pondělí nejpozději ve 12:00 budou na školním webu umístěny informace o úkolech na tento týden. V informacích pro třídu najdete v záložkách pro jednotlivé předměty úkoly na daný týden, v aktualitách bude umístěn rozvrh výuky on-line.

Žáci budou pracovat distančně v Google učebně, zde bude probíhat také online výuka (Google meet). Žáci mají založené školní mailové adresy na Googlu a byli informováni, jak zde pracovat. Instruktážní video bude ještě zasláno rodičům na mail nejpozději v pondělí.

V pondělí 12. 10. nebude tedy ještě žádná online výuka.

Paní učitelka Králová požádá také o zařazení on-line hodiny doučování z ČJ, aby potom nemusela být nahrazována. Tato hodina bude v jiné době, než bývá obvykle.

V týdnu následujícím - od 19. do 23. 10. žáci chodí žáci 6. a 7. tříd normálně do školy, mají plnou výuku, obědy, vše jako obvykle. Učitelé budou kontrolovat úkoly splněné z předchozího týdne. (Doma budou tento týden žáci 8. a 9. třídy).

V týdnu od 26. 10. platí již v září avizované volno - ředitelské volno, svátek, prázdniny.

Zatím nemáme informace, jak bude výuka probíhat v listopadu.

20.10.- ředitelské volno.

Konverzace s rodilým mluvčím- další hodina bude 22.10.

8.10.- 1.hodina-dívky mají přednášku "Čas proměn"

1.10.- 1.vyučovací hodinu bude třídnická hodina, angličtina bude 7.hodinu= rodilý mluvčí!

Vstupní testy:

ČJ- 23.9.

AJ- 24.9.

M- 25.9.

Doučování ČJ - do konce září ráno středa a čtvrtek v 6:55, pozor!!! - místo čtvrtka 17.9. bude doučování v pátek 18. 9., rovněž v 6:55, 7:30 píší zájemci opravu na větné členy.

Od října doučování pouze ve středy, naposledy ve čtvrtek bude 1. října!

Výtvarná výchova

- do krabičky od bot si dejte: zástěru, igelit, ořezané 2 tužky, ořezávátko, gumu, hadřík, 2 ploché štětce a 2 kulaté štětce, kelímek, fixy, voskovky, nůžky, lepidlo

1.9.- příchod 7:30-7:50 do školy- vyzvednu si vás v šatně v 7:50! Odchod ze školy v 9:00h. S sebou pouzdro a přezůvky!

2.9.- Vybírání učebnic a třídnické práce, odchod na oběd ve 12:45.

3.9.- začíná výuka podle rozvrhu!

Vybíráme opět jako každý rok peníze na pracovní sešity, kopírování a VV + peníze do třídního fondu- celkem prosím přinést 1000Kč- podrobné info pošlu mailem.

Anglický jazyk

Německý jazyk

Ruský jazyk

Fyzika

Zeměpis

Dějepis

Přírodopis: Úkoly v době distanční výuky zadávány na Google učebnu.

Výchova k občanství

Výtvarná výchova