VII. třída

Pč -  22. 2., 12.25 (1. skupina) a 23. 2., 7.00 (2. skupina) vaření (pizza).

Od 8.1. drobná změna v rozvrhu:

Nové zprávy od třídní učitelky - 27. 1. 2018:

Ještě jednou všem přeji, ať si užijí LVK a líbí se jim tam, kdo nejede a bude ve škole, má výuku se třídou 6.A, většina hodin bude probíhat v naší třídě.

Přeji všem úspěšný nový rok prožitý ve zdraví a spokojenosti!

Za vaření jsem za období září - prosinec zaplatila z třídního fondu 951,- Kč.

Vkz5. hodina - celý leden bude vyučovat p. uč. Černá, Př - v lednu vyučuje p. uč. Králová.

VV22. 2.  - výtvarné soutěže - Lidice, Požární ochrana, Myslivost (kresba, malba)

Žáci obdrželi seznam doporučených knih a data odevzdávání čtenářských deníků: 1. 12., 2. 3., 8. 6.

14.2. - hned v úterý po jarních prázdninách pojedeme společně celá škola do olympijského centra na brněnské výstaviště!!

Akce je výhra za aktivity naší školy v olympijském víceboji, je tedy zdarma. Žáci mají možnost na různých stanovištích vyzkoušet některé olympijské disciplíny.

Odjezd nejpozději 8:00 od školy, návrat 14:00 - 14:30, obědy budou odhlášeny.

S sebou pití, aspoň 2 svačiny (i místo oběda, jaké možnosti tam budou stran občerstvení zjistíme až na místě, nějaký pitný režim je prý zajištěn), ochrannou přilbu (je jedno, zda lyžařskou, cyklistickou...,) a doporučené jsou, pokud máte, boty na běžky.

Kapesné s sebou dle vlastního uvážení.