VIII. třída

Novinky:

V úterý 23. 4. budeme v rámci Dne Země místo výuky uklízet na Lipůvce a okolí. S sebou do školy si vězměte pití, rukavice a vhodné oblečení, budeme celé dopoledne venku. Na svačinu jsou zajičtěny špekáčky a pečivo. Konec výuky nejpozději 13:00.

Připomínám 6. a 7. 5. ředitelské volno.

Nově bude ředitelské volno v pátek 24. 5., je zajištěno celodenní školení pro všechny vyučující, týká se samozřejmě pouze žáků, kteří nebudou v Anglii.

17. 6. Profi testy (8 žáků), 7:10 odjezd od školy (dozor M. Černá) - Hromčík, Kořínková, Ševčíková, Koutná, Drápalová, Křížová, Dutčuková, Šebestová                                                                                             - další žáky  poradna nevyšetří                                                                                                                    - pokud máte zájem, zavolejte si do poradny a objednejte se na podzimní termín k jiné skupině

18. 6. píšeme závěrečnou písemnou práci a diktát z ČJ.

19. 6. divadelní představení v Radosti Beatles Žlutá ponorka. Od žáků vybírám 140,- Kč na divadlo.

20. 6. připomínám návštěvu úřadu práce a centra Podaných rukou v Blansku.

VV - grafika - suchá jehla - do konce dubna, pak tiskneme

Pč - práce na pozemcích

Pč hoši, vyúčtování Pizza - 13,70, perník - 7,40, závin - 5,50, muffiny - 6 Kč, šneci - 12 Kč, chlebíčky - 14 Kč, párky v listovém těstě 7 Kč, pizza 22.50 Kč, palačinky 12 Kč, tortila 35 Kč

Ve fondu bylo 386,- Kč na žáka, z něj zaplaceno po 70,- Kč za anglické divadlo, 163,- Kč za představení v Polárce, 50,- za výchovný koncert 3. 3., zůstatek 103,- Kč na žáka

Exkurze do Prahy, která se měla uskutečnit 2. 5. je přesunuta na září z důvodu zájezdu do Anglie a Osvětimi. Už tak bude v květnu dnů s omezenou výukou hodně.
 Třídní výlet - 2 dny - Hranice na Moravě, Zbrašovská aragonitová jeskyně, Hranická propast, Lipník nad Bečvou, hrad Helfštýn a lanové centrum. Nocleh s polopenzí v kempu v Hranicích, zajištěny bungalovy pro 6 osob. Konečný termín 5. - 6. června.
Vybírám na výlet 800,- Kč