Aktuality:

V úterý 4. 6. nebude Klub deskových her, ale 11. a 18. 6. ještě bude, tak nezapomeňte přijít, bude závěrečná soutěž o ceny. B. Klangová

Ve čtvrtek 23. 5. nebude Přírodovědně badatelský kroužek 2 (jsem na exkurzi) a ve středu 29.5. nebude Přírodovědně badatelský kroužek 1 (jsem na školení) náhrada za oba kroužky bude v pondělí 27. 5. - výlet na výstavu kosatců: (přihlášky k vyzvednutí v družině nebo u mne nebo na kroužku)

Výlet s badatelským kroužkem
V pondělí 27. května se žáci v rámci badatelského kroužku zúčastníme výstavy IRIS v Brně. Jedná se o výstavu kosatců v zahradě Arboreta Mendelovy univerzity.
Žáci po čtvrté vyučovací hodině půjdou na oběd a potom půjdeme společně na autobus v 12:18 hodin na nádraží v Králově poli. (Pokud chcete, aby si dítě doneslo aktovku domů sraz buď ve 12:00 před školou nebo 12:10 na zastávce). Následně se přesuneme MHD k Arboretu. Návrat je plánován kolem 16. hodiny (máme v plánu bus s příjezdem 16:01 popř. 16:11). Žáci si s sebou vezmou batoh s pitím a malou svačinkou, 2x jízdenku na 4 zóny, vhodný oděv a obuv (pláštěnku), případně mobil (fotoaparát) na pořizování snímků.
Doprovod p. učitelky Klangová (775 076 028) a Tyllichová

V úterý 21. 5. bude kroužek deskových her - kdybych se zpozdila (jsem s 8. a 9. ročníkem v Brně) vydržte, začnme o pár minutek později, ale měli bychom vše stihnout. B. Klangová

V úterý 21.5. odpadá Badatelský kroužek pro 2. stupeň.

Ve čtvrtek 23.5. odpadá kroužek Flétničky.

K. Tyllichová

Seznam otevřených kroužků na 2. pol. 18/19 zde

Termín placení 21. 1. - 15. 2.

Změna: Kroužek Lokomoce bude dále uváděn jako Dotkni se pohybu. Na náplni kroužku se nic nemění. Děkujeme za pochopení.

Klub zábavné logiky a deskových her

- přednost mají žáci, kteří navštěvovali kroužek loni

- podle počtu volných míst dobereme žáky v pořadí v jakém odevzdají přihlášku

- případně informace: klangova zavináč centrum.cz nebo 775 076 028

Placení kroužků:

V případě, že budete požadovat potvrzení o zaplacení kroužku pro zdravotní pojišťovnu, zaplaťte poplatek za kroužek v kanceláři školy v hotovosti!

Pokud je vaše dítě přihlášeno a kroužek je otevřen, proveďte prosím platbu  bankovním převodem na účet školy č. 1361458329/0800 (variabilní symbol viz. číslo kroužku v tabulce + jméno dítěte) ve stanovené výši.

Termín placení kroužků za říjen - leden: 24. 9. - 12. 10. 2018

únor - květen: od 21. 1. - 15. 2.

Za nevyčerpané lekce se peníze nevrací!